Dept. of Cognitive Disorders

Treatment and research programs:

Poskytujeme diagnostiku a léčbu Alzheimerovy nemoci a dalších demencí. Výzkum oddělení se zaměřuje na imunitní mechanismy a časnou diagnostiku Alzheimerovy nemoci, kdy je léčebná intervence nejúčinnější.

Zabýváme se aplikací stávajících a vývojem nových metod ve třech oblastech:

  1. zobrazovací metody mozku (MR a SPECT mozku),
  2. neuropsychologické testy a dotazníky,
  3. biochemické ukazatele v mozkomíšním moku a krvi.

Do ordinace Vás objedná zdravotní sestra Jaroslava Smolíková na telefonním čísle 283 088 163.
Pokud se Vám ozve záznamník, nechte na sebe kontakt a zdravotní sestra Vám zavolá zpět. Rovněž nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese: adcentrum@nudz.cz.

Pokud byste měli jakékoli dotazy, neváhejte se, prosím obrátit na koordinátorku Oddělení kognitivních poruch paní Janu Adámkovou na telefonním čísle 283 088 161 nebo e-mailu: jana.adamkova@nudz.cz.

Další informace o Oddělení kognitivních poruch AD Centra o našem výzkumu, činnosti, výsledcích a produktech pro laiky i odbornou veřejnost najdete na rozsáhlých internetových stránkách www.nudz.cz/adcentrum.

 


Webpages to visit

AD centrum ITAREPS
Profile Organizational Chart How Can I Book an Appointment? Outpatient Clinic Inpatient Ward 1: Anxiety Disorders Inpatient Ward 2: Mood Disorders Inpatient Ward 3: Psychotic Disorders Day Care Center 1: Anxiety and Personality Disorders Day Care Center 2: Anxiety Disorders Day Care Center 3: Psychotic Disorders Day Care Center 4: Senior Care Dept. of Cognitive Disorders Neurophysiology and EEG Department of Sleep Medicine Neurostimulation Neuroimaging Unit Clinical Psychology Physiotherapy Occupational Therapy Social Services Specific Treatment Programs Medicinal Doctors (Psychiatrists) Sponsorship Patients Rights
About NIMH Czech Rep. Research Programmes Medical Care For Students Information Centre Press Contacts