Pracoviště

Ambulance tel: (+420) 283 088 244, (+420) 283 088 139, (+420) 283 088 140
email: miroslava.nouzova@nudz.cz, ambulance@nudz.cz
Centrum transferu technologií a aplikovaného výzkumu NUDZ email: tt@nudz.cz
Denní stacionář 1: úzkostné a osobnostní poruchy tel: (+420) 283 088 100, (+420) 283 088 305, (+420) 775 444 661
email: hana.kudrnovska@nudz.cz
Denní stacionář 2: úzkostné poruchy tel: (+420) 283 088 278, (+420) 777 443 337
email: jana.votavova@nudz.cz
Denní stacionář 3: psychotické poruchy tel: (+420) 603 761 820
email: martina.ungrmanova@nudz.cz
Denní stacionář 4: pro seniory tel: (+420) 283 088 153
email: Jakub.Sobotka@nudz.cz
Ergoterapie tel: (+420) 283 088 271
email: vendula.jesetova@nudz.cz
Fyzioterapie tel: (+420) 283 088 131
email: tana.fantova@nudz.cz
Hospodářsko technická správa tel: (+420) 283 088 334
email: hts@nudz.cz
Informační středisko tel: (+420) 283 088 302
email: is@nudz.cz
Klinická psychologie tel: (+420) 283 088 222
email: marek.preiss@nudz.cz
MRI tel: (+420) 283 088 544
email: Tomas.Vitak@nudz.cz
Neurofyziologie a EEG tel: (+420) 283 088 204
email: Alice.Heuschneiderova@nudz.cz
Neurostimulace email: monika.klirova@nudz.cz
Oddělení 1: úzkostné poruchy tel: (+420) 283 088 100, (+420) 775 444 661
email: hana.kudrnovska@nudz.cz
Oddělení 2: afektivní poruchy tel: (+420) 283 088 200
email: libuse.pohlova@nudz.cz
Oddělení 3: psychotické poruchy tel: (+420) 283 088 300, (+420) 283 088 328
fax: (+420) 283 088 420
email: vlasta.martinkova@nudz.cz
Oddělení IT tel:  283 088 501
email: it@nudz.cz
Oddělení kognitivních poruch tel: (+420) 283 088 160
email: ales.bartos@nudz.cz
Oddělení spánkové medicíny tel: (+420) 283 088 400
email: spanek@nudz.cz
Sociální služby tel: (+420) 283 088 276 ,+4 202 830 882 77
email: marketa.svejdova@nudz.cz, barbora.baslova@nudz.cz
Vedení ústavu tel: (+420) 283 088 409,  283 088 410
email: sekretariat@nudz.cz
VP1 Experimentální neurobiologie tel: (+420) 283 088 243
email: jitka.jechova@nudz.cz
VP2 Sociální psychiatrie tel: (+420) 283 088 431
email: Karla.Komarkova@nudz.cz
VP3 Aplikované neurovědy a zobrazení mozku tel: (+420) 283 088 464
email: Tereza.Tesikova@nudz.cz
VP4 Epidemiologický a klinický výzkum závislostí tel: (283 ) 088  43 2
email: Katerina.Mravcikova@nudz.cz
VP5 Spánková medicína a chronobiologie tel: (+420) 283 088 437
email: alice.beranova@nudz.cz
VP6 Elektrofyziologie mozku tel: (+420) 283 088 437
fax: (+420) 283 088 439
email: marketa.dolezalova@nudz.cz
VP7 Diagnostika a léčba duševních poruch tel: (+420) 283 088 436
email: zuzana.prokopova@nudz.cz
 
Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kontakty