Oddělení kognitivních poruch

Léčebné a výzkumné programy

Poskytujeme diagnostiku a léčbu Alzheimerovy nemoci a dalších demencí. Výzkum oddělení se zaměřuje na imunitní mechanismy a časnou diagnostiku Alzheimerovy nemoci, kdy je léčebná intervence nejúčinnější.

Zabýváme se aplikací stávajících a vývojem nových metod ve třech oblastech:

  1. zobrazovací metody mozku (MR a SPECT mozku),
  2. neuropsychologické testy a dotazníky,
  3. biochemické ukazatele v mozkomíšním moku a krvi.

Do ordinace Vás objedná zdravotní sestra Jaroslava Smolíková na telefonním čísle 283 088 163.
Pokud se Vám ozve záznamník, nechte na sebe kontakt a zdravotní sestra Vám zavolá zpět. Rovněž nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese: adcentrum@nudz.cz.

Pokud byste měli jakékoli dotazy, neváhejte se, prosím obrátit na koordinátorku Oddělení kognitivních poruch paní Janu Adámkovou na telefonním čísle 283 088 161 nebo e-mailu: jana.adamkova@nudz.cz.

Další informace o Oddělení kognitivních poruch AD Centra o našem výzkumu, činnosti, výsledcích a produktech pro laiky i odbornou veřejnost najdete na rozsáhlých internetových stránkách www.nudz.cz/adcentrum.

 
Profil Organizační schéma Jak se objednat Ambulance Oddělení 1: úzkostné poruchy Oddělení 2: afektivní poruchy Oddělení 3: psychotické poruchy Denní stacionář 1: úzkostné a osobnostní poruchy Denní stacionář 2: úzkostné poruchy Denní stacionář 3: psychotické poruchy Denní stacionář 4: pro seniory Oddělení kognitivních poruch Neurofyziologie a EEG Oddělení spánkové medicíny Neurostimulace MRI Klinická psychologie Fyzioterapie Ergoterapie Sociální služby Specifické léčebné programy Lékaři Ceník Sponzoring Práva pacientů
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kontakty