Oddělení kognitivních poruch

Vedoucí
prof. MUDr. Aleš Bartoš, Ph.D.
Kontakt
Jana Adámková (koordinátorka)
telefon:(+420) 283 088 161
e-mail:jana.adamkova@nudz.cz


Profil

Těší nás Váš zájem o naši poradnu, ale z kapacitních důvodů nemůžeme téměř přijímat nové pacienty do dlouhodobé péče. Sledujeme hlavně pacienty z Klecan a okolí nebo se složitější či nejasnou diagnózou. Primárně by se o pacienty s kognitivní poruchou měli starat jejich regionální ambulantní neurologové, psychiatři či geriatři.

Další informace o Oddělení kognitivních poruch – AD centru a o našem výzkumu, činnosti, výsledcích a produktech pro laiky i odbornou veřejnost najdete na rozsáhlých internetových stránkách www.nudz.cz/adcentrum.

 

Ordinační doba Ordinace pro poruchy paměti a Alzheimerovu nemoc

Středa a čtvrtek   8.00–15.30 hodin
Telefon: (+420) 288 088 163
Od začátku roku 2020 se není možné do ordinace dovolat mimo pracovní dobu. Sestra je v ordinaci pouze v době ordinace. Děkujeme za pochopení.


Aktuální obsazenost oddělení

Lékaři

prof. MUDr. Aleš Bartoš, Ph.D.
MUDr. Jolana Kotoučová
MUDr. Michal Fišer
MUDr. David Šilhán

 


Profil Organizační schéma Jak se objednat Ambulance Oddělení 1: úzkostné poruchy Oddělení 2: afektivní poruchy Oddělení 3: psychotické poruchy Denní stacionář 1: úzkostné a osobnostní poruchy Denní stacionář 2: úzkostné poruchy Denní stacionář 3: psychotické poruchy Oddělení kognitivních poruch Neurofyziologie a EEG Oddělení spánkové medicíny Neurostimulace MRI Klinická psychologie Fyzioterapie Ergoterapie Sociální služby Specifické léčebné programy Lékaři Ceník Sponzoring Práva pacientů
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kariéra Kontakty