Kalendář
Přednáška prof. Davida Cromptona Můžeme uniknout z bedlamu – Je možné skončit s izolováním a používáním omezovacích prostředků?
Národní ústav duševního zdraví spolu s Centrem pro rozvoj péče o duševní zdraví a Psychiatrickou společností ČLS JEP pořádají dvě přednášky prof. Davida Cromptona na téma Komunitní psychiatrie a omezovací prostředky: Australská zkušenost:
8. 3. 2016
Od omezující k uzdravující péči. Reforma systému péče o duševní zdraví a rozvoj komunitních služeb v Austrálii
v Národním ústavu duševního zdraví, Klecany, Velká posluchárna
a
9. 3. 2016
Můžeme uniknout z bedlamu. Je možné skončit s izolováním a používáním omezovacích prostředků?
Psychiatrická klinika 1. LF UK a VFN Praha, Vondráčkova posluchárna
Obě přednášky zastřešuje Prof. David Crompton je australský psychiatr, který se podílel mimo jiné na rozvoji komunitních služeb pro veterány a pro lidi s posttraumatickou stresovou poruchou, úzkostí a závislostí na užívání návykových látek v Austrálii. Za tuto činnost obdržel Řád Austrálie.
<< předchozídalší >> | ||||||
květen 2022 | ||||||
po | út | st | čt | pá | so | ne |
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
O NUDZ Aktuality Kalendář Základní dokumenty Řídící a poradní orgány