Národní ústav duševního zdraví – moderní výzkumně a klinicky orientované centrum pro oblast duševního zdraví – vypisuje výběrové řízení na místo:

Jsme hrdým nositelem HR AWARD

Stáž v pracovní skupině Neurokognice

Do skupiny Neurokognice v rámci klinického výzkumného programu hledáme studenta magisterského programu psychologie na dlouhodobou placenou stáž. Hlavní výzkumná činnost pracovní skupiny Neurokognice pod vedením Dr. Rodriguez se zaměřuje na klinické aplikace kombinace zobrazovacích (MRI, EEG) a behaviorálních metod pro výzkum, diagnostiku a nefarmakologické intervence zaměřené na kognitivní funkce, zejména u neuropsychiatrických poruch (především schizofrenních onemocnění).

Uvítáme uchazeče s dlouhodobým zájmem o oblast psychiatrické epidemiologie, který chce dále rozvíjet své dovednosti. Při oboustranné spokojenosti je možnost nabídnutí pracovní smlouvy.

Základní informace

Úsek: Neurokognice, Klinický výzkumný program
Druh pracovního poměru: DPP, 8 hodin týdně (středa)
Předpokládaný nástup: ihned
Pracoviště: Národní ústav duševního zdraví, Topolová 748, Klecany (nedaleko Prahy, dobrá dostupnost MHD)

Náplň stáže:

  • Hlavní náplní stáže je zadávání neuropsychologických vyšetření a zadávání dat do el. databáze v rámci multimodální prospektivní databáze prvních epizod psychotických onemocnění (ESO) u zdravých kontrol a dospělých pacientů s onemocněním schizofrenního spektra
  • V případě, že nebude na vyšetření nikdo objednán – výpomoc s výzkumnými úkoly skupiny jako je rešerše literatury, zadávání dat do el. databáze, úprava a čištění datasetu a drobná administrativa spojená s chodem grantových projektů

Co od vás očekáváme:

  • Ukončené bakalářské studium psychologie
  • Dlouhodobou spolupráci, alespoň do konce června 2024
  • Pravidelné docházení do NUDZ 1x týdně ve středu (změna dne není možná)
  • Zkušenosti se zadáváním neuropsychologických testů (WAIS-III, AVLT, WCST, CPT a jiné) výhodou, ale můžeme i zaučit
  • Zkušenosti s výzkumem nebo klinickou populací výhodou

Co nabízíme

  • Placenou stáž ve výzkumně a klinicky orientované instituci pro oblast duševního zdraví
  • Úvazek 0.2 (8 hodin týdně) formou DPP
  • Možnost podílet se na vyšetřeních a neuropsychologickém výzkumu schizofrenie

V případě zájmu o stáž kontaktujte prosím Dr. Mabel Rodriguez na e-mail mabel.rodriguez@nudz.cz a k přihlášce připojte i svůj životopis.