Pracovníci


záznamů:592
stránky:
1
.... >>

Adamcová, Katarína, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 280
e-mail: katarina.adamcova@nudz.cz
Adámek, Petr, Mgr.
e-mail: petr.adamek@nudz.cz
Adámková, Jana
telefon: (+420) 283 088 161
e-mail: jana.adamkova@nudz.cz
Alda, Martin, prof., MD, FRCPC
telefon: (+420) 283 088 475
e-mail: martin.alda@nudz.cz
Aliev, Akmal, MSc.
e-mail: akmal.aliev@nudz.cz
Andrashko, Veronika, MUDr.
telefon:  283 088 327
e-mail: Veronika.Andrashko@nudz.cz
Androvičová, Renáta, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 106
e-mail: renata.androvicova@nudz.cz
Anýž, Jiří, Ing.
telefon:  283 088 407
e-mail: Jiri.Anyz@nudz.cz
Babáčková, Jana
telefon: (+420) 283 088 725
e-mail: jana.babackova@nudz.cz
Babuka, Milan
mobil: (+420) 776 368 723
e-mail: Milan.Babuka@nudz.cz
Bakštein, Eduard, Ing., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 406
mobil: (+420) 775 207 577
e-mail: eduard.bakstein@nudz.cz
Bankovská Motlová, Lucie, prof. MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 403
e-mail: lucie.bankovska@nudz.cz
Baranyaiová, Katarína, Bc.
e-mail: katarina.baranyaiova@nudz.cz
Barcaj, Martina, Mgr. (Halmlová)
telefon: (+420) 283 088 226
e-mail: martina.barcaj@nudz.cz
Barczi, Martina, Bc.
telefon: (+420) 283 088 361
e-mail: Martina.Barczi@nudz.cz
Bareš, Martin, doc. MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 312
e-mail: martin.bares@nudz.cz
Bartoňová, Hana, Ing.
e-mail: Hana.Bartonova@nudz.cz
Bartoš, Aleš, doc. MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 160
e-mail: ales.bartos@nudz.cz
Bartošková, Magda, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 262
e-mail: magda.bartoskova@nudz.cz
Bártová, Klára, Mgr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 106
e-mail: Klara.Bartova@nudz.cz
záznamů:592
stránky:
1
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kontakty