Pracovníci


záznamů:595
stránky: <<
2
.... >>

Bečev, Ondřej, Ing.
telefon: (+420) 283 088 406
e-mail: ondrej.becev@nudz.cz
Bechyňová, Laura, Bc.
e-mail: Laura.Bechynova@nudz.cz
Bendová, Zdeňka, doc. RNDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 260
e-mail: zdena.bendova@nudz.cz, zdenka.bendova@natur.cuni.cz
Bendová, Marie, PhDr.
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: Marie.Bendova@nudz.cz
Benek, Ondřej, PharmDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 215
e-mail: Ondrej.Benek@nudz.cz
Beneš, Jiří, Ing.
telefon: (+420) 283 088 510
e-mail: jiri.benes@nudz.cz
Beránková, Justýna, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 164
e-mail: justyna.berankova@nudz.cz
Bernášková, Jana
e-mail: jana.bernaskova@nudz.cz
Bezděková, Dagmar, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 223
e-mail: Dagmar.Bezdekova@nudz.cz
Bezdíček, Ondřej, Mgr.
e-mail: ondrej.bezdicek@nudz.cz
Bezucha, Petr
telefon: (+420) 283 088 506
e-mail: petr.bezucha@nudz.cz
Bidman, Martin, DiS.
telefon: (+420) 283 088 308
e-mail: martin.bidman@nudz.cz
Bláhová, Barbora, Mgr.
mobil: (+420) 607 840 618
e-mail: bara.blahova@gmail.com
Blažejovská, Tereza, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 286
e-mail: tereza.blazejovska@nudz.cz
Bochin, Marcel, Mgr.
e-mail: marcel.bochin@nudz.cz
Bojčeva, Iveta, Bc.
telefon: (+420) 283 088 123
e-mail: Iveta.Bojceva@nudz.cz
Boráros, Peter, Ing.
telefon: (+420) 283 088 407
e-mail: Peter.Boraros@nudz.cz
Borovička, Alexandr, DiS.
telefon: (+420) 283 088 330
e-mail: alexandr.borovicka@nudz.cz
Borovičková, Jaroslava
telefon: (+420) 283 088 303
e-mail: jaroslava.borovickova@nudz.cz
Bouška, Lukáš
telefon: (+420) 283 088 525
mobil: (+420) 777 444 139
e-mail: Lukas.Bouska@nudz.cz
záznamů:595
stránky: <<
2
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kontakty