Pracovníci


záznamů:596
stránky: << ....
29
>>

Vobrubová, Barbora, Mgr. (Žampachová)
telefon: (+420) 283 088 472
mobil: (+420) 728 736 036
e-mail: Barbora.Zampachova@nudz.cz, barbora.zampachova@seznam.cz
Vochosková, Kristýna, MUDr.
e-mail: Kristyna.Vochoskova@nudz.cz
Vojtěchová, Iveta, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 218
e-mail: Iveta.Vojtechova@nudz.cz
Vojtková, Lucie, Mgr.
telefon: (+420) 777 465 191
e-mail: lucie.vojtkova@nudz.cz
Voldřichová, Aneta, Bc.
telefon: (+420) 283 088 410
e-mail: Aneta.Voldrichova@nudz.cz, sekretariat@nudz.cz
Vondráková, Kateřina, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 247
e-mail: Katerina.Vondrakova@nudz.cz
Vondráková, Nikola, Ing.
mobil: (+420) 737 035 871
e-mail: Nikola.Vondrakova@nudz.cz
Voráčková, Veronika, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 146
e-mail: Veronika.Vorackova@nudz.cz
Vorlová, Tereza, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 400
e-mail: tereza.vorlova@nudz.cz
Votavová, Jana, DiS.
telefon: (+420) 283 088 278
e-mail: jana.votavova@nudz.cz
Vrána, Michal, Ing., CIA, CRMA
telefon: (+420) 283 088 331
mobil: (+420) 770 185 640
e-mail: michal.vrana@nudz.cz
Vrubelová, Helena
telefon: (+420) 283 088 100
e-mail: helena.vrubelova@nudz.cz
Vrzáčková, Petra, MUDr., Ph.D., FECSM
telefon: (+420) 283 088 106
e-mail: petra.vrzackova@nudz.cz
Vyčichlová, Anna, Bc.
telefon: (+420) 283 088 413
e-mail: Anna.Vycichlova@nudz.cz
Vysoká, Ladislava
telefon: (+420) 283 088 200
e-mail: ladislava.vysoka@nudz.cz
Vyšínová, Šárka, Ing.
telefon: (+420) 283 088 319
e-mail: Sarka.Vysinova@nudz.cz
Vyšínová, Kamila
telefon: (+420) 283 088 419
e-mail: kamila.vysinova@nudz.cz
fax: (+420) 283 088 420
Vyvlečková, Lucie, Mgr.
e-mail: lucie.vyvleckova@nudz.cz
Weberová, Jana, Ing.
telefon: (+420) 283 088 343
e-mail: Jana.Weberova@nudz.cz
Weinerová, Josefína, Bc.
e-mail: josefina.weinerova@nudz.cz
záznamů:596
stránky: << ....
29
>>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kariéra Kontakty