Pracovníci


záznamů:590
stránky: << ....
29
>>

Voráčková, Veronika, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 146
e-mail: Veronika.Vorackova@nudz.cz
Vorlová, Tereza, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 400
e-mail: tereza.vorlova@nudz.cz
Votavová, Jana, DiS.
telefon: (+420) 283 088 278
e-mail: jana.votavova@nudz.cz
Vrána, Michal, Ing., CIA, CRMA
telefon: (+420) 283 088 331
mobil: (+420) 770 185 640
e-mail: Michal.Vrana@nudz.cz
Vrubelová, Helena
telefon: (+420) 283 088 100
e-mail: helena.vrubelova@nudz.cz
Vrzáčková, Petra, MUDr., Ph.D., FECSM
e-mail: petra.vrzackova@nudz.cz
Vyčichlová, Anna, Bc.
telefon: (+420) 283 088 413
e-mail: Anna.Vycichlova@nudz.cz
Vysoká, Ladislava
telefon: (+420) 283 088 200
e-mail: ladislava.vysoka@nudz.cz
Vyšínová, Šárka, Ing.
telefon: (+420) 283 088 319
e-mail: Sarka.Vysinova@nudz.cz
Vyšínová, Kamila
telefon: (+420) 283 088 419
e-mail: kamila.vysinova@nudz.cz
fax: (+420) 283 088 420
Weberová, Jana, Ing.
telefon: (+420) 283 088 343
e-mail: Jana.Weberova@nudz.cz
Weiss, Petr, Prof. PhDr., Ph.D., DSc.
mobil: (+420) 604 233 184
e-mail: Petr.Weiss@nudz.cz
Weissová, Kamila, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 260
e-mail: Kamila.Weissova@nudz.cz
Wells, Timothy Jason, BSc. hons, Ph.D.
mobil: (+420) 720 403 081
e-mail: Timothy.Wells@nudz.cz
Winkler, Petr, PhDr.
telefon: (+420) 283 088 433
e-mail: petr.winkler@nudz.cz
Winkler, Vivian, MUDr.
mobil: (+420) 773 137 373
e-mail: vivian.winkler@nudz.cz
Winková, Hana
e-mail: Hana.Winkova@nudz.cz
Zach, Petr, Doc. MUDr., CSc.
mobil: (+420) 731 707 720
e-mail: petr.zach@nudz.cz, zach.petr@post.cz
Zajíčková, Romana
telefon: (+420) 283 088 200
e-mail: Romana.Zajickova@nudz.cz
Zárybnická, Pavla, Bc.
mobil: (+420) 777 465 193
e-mail: pavla.zarybnicka@nudz.cz
záznamů:590
stránky: << ....
29
>>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kontakty