Pracovníci


záznamů:592
stránky: <<
3
.... >>

Broulíková, Hana Marie, Bc. Ing., MSc. (Smrčková)
telefon: (+420) 283 088 479
e-mail: hanamarie.broulikova@nudz.cz
Brukhnová, Alena, Bc.
telefon: (+420) 775 259 165
e-mail: Alena.Brukhnova@nudz.cz
Brunovský, Martin, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 438
e-mail: martin.brunovsky@nudz.cz
fax: (+420) 283 088 439
Bryndač, Zdeněk
telefon: (+420) 283 088 526
mobil: (+420) 777 994 469
e-mail: udrzba@nudz.cz, Zdenek.Bryndac@nudz.cz
Budař, Jan
telefon: (+420) 283 088 504
e-mail: jan.budar@nudz.cz
Buchtová, Edith, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 247
e-mail: edith.buchtova@nudz.cz
Bukačová, Marcela, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 345,  +
mobil: (4207) 774 922 23
e-mail: Marcela.Bukacova@nudz.cz
Bumbová, Helena, Bc.
telefon: (+420) 283 088 401
e-mail: Helena.Bumbova@nudz.cz
Buršíková, Petra, Ing.
telefon: (+420) 283 088 335
e-mail: Petra.Bursikova@nudz.cz
Bušková, Jitka, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 203
e-mail: jitka.buskova@nudz.cz
Buzková, Monika
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: Monika.Buzkova@nudz.cz
Capová, Lenka
telefon: (+420) 283 088 300
e-mail: lenka.capova@nudz.cz
Césarová, Eva, Bc.
telefon: (+420) 606 958 100
e-mail: Eva.Cesarova@nudz.cz
Civišová, Dagmar, Mgr., DiS.
telefon: (+420) 776 734 800
e-mail: dagmar.civisova@nudz.cz
Csajbók, Zsófia
e-mail: Zsofia.Csajbok@nudz.cz
Csémy, Ladislav, PhDr.
telefon: (+420) 283 088 430
e-mail: ladislav.csemy@nudz.cz
Czereová, Lenka, Mgr.
mobil: (+420) 734 322 556
e-mail: Lenka.Czereova@nudz.cz
Čapek, Václav, RNDr., Ph.D.
telefon: (+420) 724 600 706
e-mail: Vaclav.Capek@nudz.cz, capek@ciconia.cz
Čejková, Lada, Bc.
mobil: (+420) 728 839 725
e-mail: lada.cejkova@nudz.cz
Čerešňáková, Silvie, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 100
e-mail: Silvie.Ceresnakova@nudz.cz
záznamů:592
stránky: <<
3
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kontakty