Pracovníci


záznamů:561
stránky: <<
3
.... >>

Bušková, Jitka, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 203
e-mail: jitka.buskova@nudz.cz
Buzková, Monika
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: Monika.Buzkova@nudz.cz
Capová, Lenka
telefon: (+420) 283 088 300
e-mail: lenka.capova@nudz.cz
Césarová, Eva, Bc.
telefon: (+420) 606 958 100
e-mail: Eva.Cesarova@nudz.cz
Civišová, Dagmar, Mgr., DiS.
telefon: (+420) 776 734 800
e-mail: dagmar.civisova@nudz.cz
Csajbók, Zsófia, PhD
e-mail: Zsofia.Csajbok@nudz.cz
Csémy, Ladislav, PhDr.
telefon: (+420) 283 088 430
e-mail: ladislav.csemy@nudz.cz
Czereová, Lenka, Mgr.
mobil: (+420) 734 322 556
e-mail: Lenka.Czereova@nudz.cz
Čajánková, Lucie, Mgr.
e-mail: lucie.cajankova@nudz.cz
Čapek, Václav, RNDr., Ph.D.
telefon: (+420) 724 600 706
e-mail: Vaclav.Capek@nudz.cz, capek@ciconia.cz
Čejková, Lada, Bc.
mobil: (+420) 728 839 725
e-mail: lada.cejkova@nudz.cz
Čermáková, Pavla, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 405
e-mail: pavla.cermakova@nudz.cz
Čermáková, Petra, Bc.
telefon: (+420) 283 088 365
e-mail: petra.cermakova@nudz.cz
Černická, Jana, Ing.
e-mail: jana.cernicka@nudz.cz
Červená, Kateřina, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 260
e-mail: katerina.cervena@nudz.cz
Červenka, Roman
e-mail: roman.cervenka@nudz.cz
Červený, Jakub
mobil: (+420) 773 410 414
e-mail: jakub.cerveny@nudz.cz
Čížek, Emil
telefon: (+420) 283 088 526
mobil: (+420) 777 994 469
e-mail: Emil.Cizek@nudz.cz, udrzba@nudz.cz
Čiženková, Alena, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 106
e-mail: Alena.Cizenkova@nudz.cz
Dalimanová, Dagmar
telefon: (+420) 283 088 300
e-mail: dagmar.dalimanova@nudz.cz
záznamů:561
stránky: <<
3
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kariéra Kontakty