Pracovníci


záznamů:593
stránky: <<
3
.... >>

Brunovský, Martin, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 438
e-mail: martin.brunovsky@nudz.cz
fax: (+420) 283 088 439
Bryndač, Zdeněk
telefon: (+420) 283 088 526
mobil: (+420) 777 994 469
e-mail: udrzba@nudz.cz, Zdenek.Bryndac@nudz.cz
Bučková, Barbora, Mgr.
telefon:  725 997 102
mobil:  725 997 102
e-mail: barbora.buckova@nudz.cz
Budař, Jan
telefon: (+420) 283 088 504
e-mail: jan.budar@nudz.cz
Bukačová, Marcela, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 345
mobil: (+420) 777 492 223
e-mail: Marcela.Bukacova@nudz.cz
Bumbová, Helena, Bc.
telefon: (+420) 283 088 401
e-mail: Helena.Bumbova@nudz.cz
Bušková, Jitka, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 203
e-mail: jitka.buskova@nudz.cz
Buzková, Monika
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: Monika.Buzkova@nudz.cz
Capová, Lenka
telefon: (+420) 283 088 300
e-mail: lenka.capova@nudz.cz
Césarová, Eva, Bc.
telefon: (+420) 606 958 100
e-mail: Eva.Cesarova@nudz.cz
Civišová, Dagmar, Mgr., DiS.
telefon: (+420) 776 734 800
e-mail: dagmar.civisova@nudz.cz
Csajbók, Zsófia
e-mail: Zsofia.Csajbok@nudz.cz
Csémy, Ladislav, PhDr.
telefon: (+420) 283 088 430
e-mail: ladislav.csemy@nudz.cz
Czereová, Lenka, Mgr.
mobil: (+420) 734 322 556
e-mail: Lenka.Czereova@nudz.cz
Čapek, Václav, RNDr., Ph.D.
telefon: (+420) 724 600 706
e-mail: Vaclav.Capek@nudz.cz, capek@ciconia.cz
Čejková, Lada, Bc.
mobil: (+420) 728 839 725
e-mail: lada.cejkova@nudz.cz
Čermáková, Pavla, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 405
e-mail: Pavla.Cermakova@nudz.cz
Černá, Iveta, Bc. et Bc.
e-mail: iveta.cerna@nudz.cz
Černická, Jana, Ing.
e-mail: jana.cernicka@nudz.cz
Červená, Kateřina, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 260
e-mail: katerina.cervena@nudz.cz
záznamů:593
stránky: <<
3
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kariéra Kontakty