Pracovníci


záznamů:593
stránky: <<
3
.... >>

Bolceková, Eva, Mgr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 225
e-mail: eva.bolcekova@nudz.cz
Boráros, Peter, Ing.
telefon: (+420) 283 088 407
e-mail: Peter.Boraros@nudz.cz
Borovička, Alexandr, DiS.
telefon: (+420) 283 088 330
e-mail: alexandr.borovicka@nudz.cz
Borovičková, Jaroslava
telefon: (+420) 283 088 303
e-mail: jaroslava.borovickova@nudz.cz
Bouška, Lukáš
telefon: (+420) 283 088 525
mobil: (+420) 777 444 139
e-mail: Lukas.Bouska@nudz.cz
Bravermanová, Anna, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 258
e-mail: anna.bravermanova@nudz.cz
Broulíková, Hana Marie, Bc. Ing., MSc. (Smrčková)
telefon: (+420) 283 088 479
e-mail: Hana.Smrckova@nudz.cz
Brukhnová, Alena, Bc.
telefon: (+420) 775 259 165
e-mail: Alena.Brukhnova@nudz.cz
Brunovský, Martin, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 438
e-mail: martin.brunovsky@nudz.cz
fax: (+420) 283 088 439
Bryndač, Zdeněk
telefon: (+420) 283 088 526
mobil: (+420) 777 994 469
e-mail: udrzba@nudz.cz, Zdenek.Bryndac@nudz.cz
Budař, Jan
telefon: (+420) 283 088 504
e-mail: jan.budar@nudz.cz
Bukačová, Marcela, Bc.
telefon: (+420) 283 088 345
e-mail: Marcela.Bukacova@nudz.cz
Bumbová, Helena, Bc.
telefon: (+420) 283 088 401
e-mail: Helena.Bumbova@nudz.cz
Buršíková, Petra, Ing.
telefon: (+420) 283 088 335
e-mail: Petra.Bursikova@nudz.cz
Bušková, Jitka, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 203
e-mail: jitka.buskova@nudz.cz
Buzková, Monika
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: Monika.Buzkova@nudz.cz
Capová, Lenka
telefon: (+420) 283 088 300
e-mail: lenka.capova@nudz.cz
Césarová, Eva, Bc.
telefon: (+420) 606 958 100
e-mail: Eva.Cesarova@nudz.cz
Civišová, Dagmar, Mgr., DiS.
e-mail: dagmar.civisova@nudz.cz
Csajbók, Zsófia
e-mail: Csajbok.Zsofia@nudz.cz
záznamů:593
stránky: <<
3
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kontakty