Pracovníci


záznamů:595
stránky: <<
3
.... >>

Bravermanová, Anna, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 258
e-mail: anna.bravermanova@nudz.cz
Broulíková, Hana Marie, Bc. Ing., MSc. (Smrčková)
telefon: (+420) 283 088 479
e-mail: Hana.Smrckova@nudz.cz
Brukhnová, Alena, Bc.
telefon: (+420) 775 259 165
e-mail: Alena.Brukhnova@nudz.cz
Brunovský, Martin, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 438
e-mail: martin.brunovsky@nudz.cz
fax: (+420) 283 088 439
Bryndač, Zdeněk
telefon: (+420) 283 088 526
mobil: (+420) 777 994 469
e-mail: udrzba@nudz.cz, Zdenek.Bryndac@nudz.cz
Budař, Jan
telefon: (+420) 283 088 504
e-mail: jan.budar@nudz.cz
Buchtová, Edith, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 247
e-mail: edith.buchtova@nudz.cz
Bukačová, Marcela, Bc.
telefon: (+420) 283 088 345
e-mail: Marcela.Bukacova@nudz.cz
Bumbová, Helena, Bc.
telefon: (+420) 283 088 401
e-mail: Helena.Bumbova@nudz.cz
Buršíková, Petra, Ing.
telefon: (+420) 283 088 335
e-mail: Petra.Bursikova@nudz.cz
Bušková, Jitka, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 203
e-mail: jitka.buskova@nudz.cz
Buzková, Monika
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: Monika.Buzkova@nudz.cz
Capová, Lenka
telefon: (+420) 283 088 300
e-mail: lenka.capova@nudz.cz
Césarová, Eva, Bc.
telefon: (+420) 606 958 100
e-mail: Eva.Cesarova@nudz.cz
Civišová, Dagmar, Mgr., DiS.
telefon: (+420) 776 734 800
e-mail: dagmar.civisova@nudz.cz
Csajbók, Zsófia
e-mail: Zsofia.Csajbok@nudz.cz
Csémy, Ladislav, PhDr.
telefon: (+420) 283 088 430
e-mail: ladislav.csemy@nudz.cz
Cvrčková, Aneta, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 227
e-mail: Aneta.Cvrckova@nudz.cz
Czereová, Lenka, Mgr.
mobil: (+420) 734 322 556
e-mail: Lenka.Czereova@nudz.cz
Čapek, Václav, RNDr., Ph.D.
telefon: (+420) 724 600 706
e-mail: Vaclav.Capek@nudz.cz, capek@ciconia.cz
záznamů:595
stránky: <<
3
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kontakty