Pracovníci


záznamů:595
stránky: << ....
30

Winková, Hana
e-mail: Hana.Winkova@nudz.cz
Wolfová, Magdaléna, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 285
e-mail: Magdalena.Wolfova@nudz.cz
Zach, Petr, Doc. MUDr., CSc.
telefon: (+420) 283 088 111
mobil: (+420) 731 707 720
e-mail: petr.zach@nudz.cz, zach.petr@post.cz
Zach, Peter, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 235
e-mail: Peter.Zach@nudz.cz
Zajíčková, Romana
telefon: (+420) 283 088 200
e-mail: Romana.Zajickova@nudz.cz
Zárybnická, Pavla, Bc.
e-mail: pavla.zarybnicka@nudz.cz
Zavadilová, Martina, Ing.
telefon: (+420) 283 088 319
e-mail: Martina.Zavadilova@nudz.cz
Zaytseva, Yulia, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 481
e-mail: yulia.zaytseva@nudz.cz
Zelerová, Irena
telefon: (+420) 283 088 109
e-mail: Irena.Zelerova@nudz.cz
Zikánová, Tereza, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 106
e-mail: Tereza.Zikanova@nudz.cz, tereza.zikanova@seznam.cz
Zítko, Miroslav, Mgr.
e-mail: Miroslav.Zitko@nudz.cz
Zoulová, Dagmar
e-mail: dagmar.zoulova@nudz.cz
Zubčeková, Barbora
telefon: (+420) 283 088 109
e-mail: Barbora.Zubcekova@nudz.cz
Žampachová, Barbora, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 472
mobil: (+420) 728 736 036
e-mail: Barbora.Zampachova@nudz.cz, barbora.zampachova@seznam.cz
Žižková, Barbora
telefon: (+420) 776 061 595
e-mail: Barbora.Zizkova@nudz.cz
záznamů:595
stránky: << ....
30


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kontakty