Pracovníci


záznamů:593
stránky: << ....
30

Winkler, Petr, PhDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 433
e-mail: petr.winkler@nudz.cz
Winkler, Vivian, MUDr.
mobil: (+420) 773 137 373
e-mail: vivian.winkler@nudz.cz
Wolfová, Katrin, MUDr.
e-mail: katrin.wolfova@nudz.cz
Zach, Petr, Doc. MUDr., CSc.
mobil: (+420) 731 707 720
e-mail: petr.zach@nudz.cz, zach.petr@post.cz
Zajíčková, Romana
telefon: (+420) 283 088 200
e-mail: Romana.Zajickova@nudz.cz
Zámorský, Josef
e-mail: josef.zamorsky@nudz.cz
Zárybnická, Pavla, Bc.
mobil: (+420) 777 465 193
e-mail: pavla.zarybnicka@nudz.cz
Zavadilová, Martina, Ing.
telefon: (+420) 283 088 319
e-mail: Martina.Zavadilova@nudz.cz
Zavoralová, Hana, Bc.
telefon: (+420) 283 088 363
e-mail: hana.zavoralova@nudz.cz
Zaytseva, Yulia, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 481
e-mail: yulia.zaytseva@nudz.cz
Zítko, Miroslav, Mgr.
e-mail: Miroslav.Zitko@nudz.cz
Zoulová, Dagmar
telefon: (+420) 283 088 123
e-mail: dagmar.zoulova@nudz.cz
Žižková, Barbora
telefon: (+420) 776 061 595
e-mail: Barbora.Zizkova@nudz.cz
záznamů:593
stránky: << ....
30


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kariéra Kontakty