Pracovníci


záznamů:561
stránky: <<
4
.... >>

Damková, Iveta
e-mail: iveta.damkova@nudz.cz
Danda, Hynek, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 211
e-mail: Hynek.Danda@nudz.cz
Diondet, Sofia, Ing.
telefon: (+420) 283 088 159
mobil: (+420) 608 609 667
e-mail: sofia.diondet@nudz.cz
Dlhošová, Terézia, Mgr.
mobil: (+420) 777 465 191
e-mail: Terezia.Dlhosova@nudz.cz
Dobrovolská, Lucie
telefon: (+420) 283 088 109
e-mail: Lucie.Dobrovolska@nudz.cz
Dohnalová, Markéta, Ing.
mobil: (+420) 732 811 180
e-mail: Marketa.Dohnalova@nudz.cz, ajabufka@seznam.cz
Dojčánová, Dominika, MSc.
mobil: (+420) 721 791 213
e-mail: dominika.dojcanova@nudz.cz
Doležalová, Pavla, PhDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 403
e-mail: Pavla.Dolezalova@nudz.cz
Doležalová, Markéta
telefon: (+420) 283 088 437
e-mail: Marketa.Dolezalova@nudz.cz
Dorazilová, Aneta, Mgr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 227
e-mail: Aneta.Dorazilova@nudz.cz
Doubková, Nikola, PhDr. (Minarčíková)
telefon: (+420) 283 088 226
e-mail: nikola.doubkova@nudz.cz
Doudová, Tereza, DiS. (Karlecová)
telefon: (+420) 283 088 272
e-mail: Tereza.Karlecova@nudz.cz
Drevková, Aneta
Dumbrovská, Kamila, Bc.
telefon: (+420) 283 088 300
e-mail: kamila.dumbrovska@nudz.cz
Dvořáček, Boris, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 464, (+420) 283 088 529
e-mail: Boris.Dvoracek@nudz.cz
Dvořák, Richard
telefon: (+420) 283 088 525
mobil: (+420) 777 994 482
e-mail: richard.dvorak@nudz.cz
Dvořák, Pavel, Ing.
telefon: (+420) 283 088 544
e-mail: pavel.dvorak@nudz.cz
Dvořák, David, Mgr.
e-mail: David.Dvorak@nudz.cz
Dvořáková, Zuzana, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 469
e-mail: zuzana.dvorakova@nudz.cz
Dvořáková, Monika, PhDr. (Dudová)
mobil: (+420) 776 278 573
e-mail: monika.dvorakova@nudz.cz
záznamů:561
stránky: <<
4
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kariéra Kontakty