Pracovníci


záznamů:593
stránky: <<
4
.... >>

Csémy, Ladislav, PhDr.
telefon: (+420) 283 088 430
e-mail: ladislav.csemy@nudz.cz
Cvrčková, Aneta, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 227
e-mail: Aneta.Cvrckova@nudz.cz
Czereová, Lenka, Mgr.
Čapek, Václav, RNDr., Ph.D.
telefon: (+420) 724 600 706
e-mail: Vaclav.Capek@nudz.cz, capek@ciconia.cz
Čerešňáková, Silvie, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 100
e-mail: Silvie.Ceresnakova@nudz.cz
Čermáková, Pavla, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 405
e-mail: Pavla.Cermakova@nudz.cz
Černá, Iveta, Bc.
e-mail: iveta.cerna@nudz.cz
Červená, Kateřina, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 260
e-mail: katerina.cervena@nudz.cz
Červenka, Roman
e-mail: Roman.Cervenka@nudz.cz
Čížek, Emil
telefon: (+420) 283 088 526
mobil: (+420) 777 994 469
e-mail: Emil.Cizek@nudz.cz, udrzba@nudz.cz
Čiženkova, Alena, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 106
e-mail: Alena.Cizenkova@nudz.cz
Dalimanová, Dagmar
telefon: (+420) 283 088 300
e-mail: dagmar.dalimanova@nudz.cz
Danda, Hynek, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 211
e-mail: Hynek.Danda@nudz.cz
Danielová, Dominika, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 437
mobil:  733 773 916
e-mail: dominika.prokopcova@nudz.cz
Dezortová, Monika, Mgr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: Monika.Dezortova@nudz.cz
Diondet, Sofia, Ing.
e-mail: Sofia.Diondet@nudz.cz
Dlhošová, Terézia, Mgr.
e-mail: Terezia.Dlhosova@nudz.cz
Dobrovolská, Lucie
telefon: (+420) 283 088 109
e-mail: Lucie.Dobrovolska@nudz.cz
Dohnalová, Markéta, Ing.
mobil: (+420) 732 811 180
e-mail: Marketa.Dohnalova@nudz.cz, ajabufka@seznam.cz
Doležalová, Pavla, PhDr.
telefon: (+420) 283 088 403
e-mail: Pavla.Dolezalova@nudz.cz
záznamů:593
stránky: <<
4
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kontakty