Pracovníci


záznamů:593
stránky: <<
4
.... >>

Červenka, Roman
e-mail: roman.cervenka@nudz.cz
Červený, Jakub
mobil: (+420) 773 410 414
e-mail: jakub.cerveny@nudz.cz
Čížek, Emil
telefon: (+420) 283 088 526
mobil: (+420) 777 994 469
e-mail: Emil.Cizek@nudz.cz, udrzba@nudz.cz
Čiženková, Alena, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 106
e-mail: Alena.Cizenkova@nudz.cz
Dalimanová, Dagmar
telefon: (+420) 283 088 300
e-mail: dagmar.dalimanova@nudz.cz
Damková, Iveta
e-mail: iveta.damkova@nudz.cz
Danda, Hynek, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 211
e-mail: Hynek.Danda@nudz.cz
Danielová, Dominika, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 437
mobil:  733 773 916
e-mail: dominika.prokopcova@nudz.cz
Diondet, Sofia, Ing.
telefon: (+420) 283 088 159
mobil: (+420) 608 609 667
e-mail: sofia.diondet@nudz.cz
Dlhošová, Terézia, Mgr.
mobil: (+420) 777 465 191
e-mail: Terezia.Dlhosova@nudz.cz
Dobrovolská, Lucie
telefon: (+420) 283 088 109
e-mail: Lucie.Dobrovolska@nudz.cz
Dohnalová, Markéta, Ing.
mobil: (+420) 732 811 180
e-mail: Marketa.Dohnalova@nudz.cz, ajabufka@seznam.cz
Dojčánová, Dominika, MSc.
e-mail: dominika.dojcanova@nudz.cz
Doležalová, Pavla, PhDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 403
e-mail: Pavla.Dolezalova@nudz.cz
Doležalová, Markéta
telefon: (+420) 283 088 437
e-mail: Marketa.Dolezalova@nudz.cz
Dominguez, Karolína
telefon: (+420) 283 088 486
mobil: (+420) 739 265 159
e-mail: Karolina.Dominguez@nudz.cz
Dorazilová, Aneta, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 227
e-mail: Aneta.Dorazilova@nudz.cz
Doubková, Nikola, PhDr. (Minarčíková)
telefon: (+420) 283 088 226
e-mail: nikola.doubkova@nudz.cz
Doudová, Tereza, DiS. (Karlecová)
telefon: (+420) 283 088 272
e-mail: Tereza.Karlecova@nudz.cz
Dumbrovská, Kamila, Bc.
telefon: (+420) 283 088 300
e-mail: kamila.dumbrovska@nudz.cz
záznamů:593
stránky: <<
4
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kariéra Kontakty