Pracovníci


záznamů:593
stránky: << ....
5
.... >>

Doležalová, Markéta
telefon: (+420) 283 088 437
e-mail: Marketa.Dolezalova@nudz.cz
Dominguez, Karolína
telefon: (+420) 283 088 486
mobil: (+420) 739 265 159
e-mail: Karolina.Dominguez@nudz.cz
Dorazilová, Aneta, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 227
e-mail: Aneta.Dorazilova@nudz.cz
Drbohlavová, Barbora, Mgr. Bc.
telefon: (+420) 283 088 402
e-mail: Barbora.Drbohlavova@nudz.cz
Drozdová, Kristýna, MUDr. Mgr.
e-mail: Kristyna.Drozdova@nudz.cz
Dudová, Monika, PhDr.
e-mail: monika.dudova@nudz.cz
Duffková, Michaela
Dumbrovská, Kamila, Bc.
telefon: (+420) 283 088 300
e-mail: kamila.dumbrovska@nudz.cz
Dvořáček, Boris, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: Boris.Dvoracek@nudz.cz
Dvořák, Richard
telefon: (+420) 283 088 525
mobil: (+420) 777 994 482
e-mail: richard.dvorak@nudz.cz
Dvořák, Pavel, Ing.
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: pavel.dvorak@nudz.cz
Dvořák, David, Mgr.
e-mail: David.Dvorak@nudz.cz
Dvořáková, Zuzana, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 469
e-mail: zuzana.dvorakova@nudz.cz
Englerová, Kateřina, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 424
e-mail: Katerina.Englerova@nudz.cz
Ernekerová, Blanka
telefon: (+420) 283 088 419
e-mail: blanka.ernekerova@nudz.cz
Fajnerová, Iveta, Mgr. et Mgr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 478, (+420) 283 088 236  (V R)
e-mail: iveta.fajnerova@nudz.cz
Fantová, Táňa, Bc.
telefon: (+420) 283 088 131
e-mail: tana.fantova@nudz.cz
Farkač, Bronislav, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 458
e-mail: Bronislav.Farkac@nudz.cz
Fárková, Eva, Ing. Mgr.
telefon: (+420) 283 088 237
e-mail: Eva.Farkova@nudz.cz
Fayette, Dan, Mgr. et Mgr.
telefon: (+420) 283 088 164
e-mail: Dan.Fayette@nudz.cz, danfayette@gmail.com
záznamů:593
stránky: << ....
5
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kontakty