Pracovníci


záznamů:592
stránky: << ....
5
.... >>

Drahoš, Adam
telefon: (+420) 283 088 111
e-mail: adam.drahos@nudz.cz
Drozdová, Kristýna, MUDr. Mgr.
e-mail: Kristyna.Drozdova@nudz.cz
Duffková, Michaela
telefon: (+420) 734 401 792
e-mail: Michaela.Duffkova@nudz.cz
Dumbrovská, Kamila, Bc.
telefon: (+420) 283 088 300
e-mail: kamila.dumbrovska@nudz.cz
Dvořáček, Boris, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: Boris.Dvoracek@nudz.cz
Dvořák, Richard
telefon: (+420) 283 088 525
mobil: (+420) 777 994 482
e-mail: richard.dvorak@nudz.cz
Dvořák, Pavel, Ing.
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: pavel.dvorak@nudz.cz
Dvořák, David, Mgr.
e-mail: David.Dvorak@nudz.cz
Dvořáková, Zuzana, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 469
e-mail: zuzana.dvorakova@nudz.cz
Dvořáková, Monika, PhDr. (Dudová)
e-mail: monika.dvorakova@nudz.cz
Englerová, Kateřina, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 424
e-mail: Katerina.Englerova@nudz.cz
Evansová, Katarína, Mgr. (Baranyaiová)
telefon: (+420) 283 088 237
e-mail: katarina.baranyaiova@nudz.cz
Fajmonová, Veronika, PhDr. Ing., Ph.D.
e-mail: veronika.fajmonova@nudz.cz
Fajnerová, Iveta, Mgr. et Mgr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 478, (+420) 283 088 236  (V R)
e-mail: iveta.fajnerova@nudz.cz
Fantová, Táňa, Bc.
telefon: (+420) 283 088 131
e-mail: tana.fantova@nudz.cz
Fárková, Eva, Ing. Mgr.
telefon: (+420) 283 088 237
e-mail: Eva.Farkova@nudz.cz
Feiguin, Fabian, MD, PHD
e-mail: fabian.feiguin@nudz.cz
Felgrová, Petra, Bc.
e-mail: petra.felgrova@nudz.cz
Fialková, Anežka, Mgr.
mobil: (+420) 777 465 193
e-mail: Anezka.Fialkova@nudz.cz
Fialová, Markéta, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: marketa.mertlova@nudz.cz
záznamů:592
stránky: << ....
5
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kontakty