Pracovníci


záznamů:593
stránky: << ....
5
.... >>

Dvořáček, Boris, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 464, (+420) 283 088 529
e-mail: Boris.Dvoracek@nudz.cz
Dvořák, Richard
telefon: (+420) 283 088 525
mobil: (+420) 777 994 482
e-mail: richard.dvorak@nudz.cz
Dvořák, Pavel, Ing.
telefon: (+420) 283 088 544
e-mail: pavel.dvorak@nudz.cz
Dvořák, David, Mgr.
e-mail: David.Dvorak@nudz.cz
Dvořáková, Zuzana, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 469
e-mail: zuzana.dvorakova@nudz.cz
Dvořáková, Monika, PhDr. (Dudová)
e-mail: monika.dvorakova@nudz.cz
Englerová, Kateřina, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 424
e-mail: Katerina.Englerova@nudz.cz
Evansová, Katarína, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 297
e-mail: katarina.evansova@nudz.cz
Fajmonová, Veronika, PhDr. Ing., Ph.D.
e-mail: veronika.fajmonova@nudz.cz
Fajnerová, Iveta, Mgr. et Mgr., PhD., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 478, (+420) 283 088 236  (V R)
e-mail: iveta.fajnerova@nudz.cz
Fárková, Eva, Ing. Mgr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 237
e-mail: Eva.Farkova@nudz.cz
Fialková, Anežka, Mgr.
mobil: (+420) 777 465 193
e-mail: Anezka.Fialkova@nudz.cz
Fialová, Markéta, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: marketa.fialova@nudz.cz
Fink, Ota
e-mail: ota.fink@nudz.cz
Fišer, Michal, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 163
e-mail: michal.fiser@nudz.cz
Fišerová, Denisa
telefon: (+420) 283 088 106
e-mail: denisa.fiserova@nudz.cz
Flegr, Jaroslav, prof. RNDr., CSc.
telefon: (+420) 283 088 434
e-mail: Jaroslav.Flegr@nudz.cz
Foltová, Lenka
mobil: (+420) 723 932 325
e-mail: lenka.foltova@nudz.cz
Forbelský, František, Bc.
e-mail: Frantisek.Forbelsky@nudz.cz
Formánek, Tomáš, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 404
e-mail: tomas.formanek@nudz.cz
záznamů:593
stránky: << ....
5
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kariéra Kontakty